• Společnost s více než 25 lety zkušeností v polygrafickém, reklamním a in-store retail marketingu.
  • Jako jediná firma na českém trhu disponuje certifikátem ISO 9001 na retail servis.
  • Unikátní služby zahrnují vše od konceptu, výroby nosičů až po realizaci a detailní vyhodnocení celé kampaně.
  • Silné výrobní a realizační zázemí U&WE umožňuje rychlou a precizní realizaci celého projektu včetně nadstandardní schopnosti operativně reagovat na nenadálé potřeby během kampaní.
  • U&WE disponuje vlastní tiskárnou s ofsetovým, digitálním i velkoformátovým tiskem a průmyslovým řezáním a Retail servisem s desítkami instalačních týmů po celé ČR
  • Největším bohatstvím firmy jsou ale její zaměstnanci. Příprava celé koncepce projektu, grafické zpracování, realizace v terénu prostřednictvím proškolených profesionálních týmů a navíc soustavná kontrola průběhu prací na centrálním dispečinku, to vše je zárukou efektivní a přesně organizované kampaně.
  • Díky tomu může U&WE poskytovat i 200% záruku – například v případě, že dojde k poškození nějakého reklamního nosiče, klientovi se odečtou z ceny hned dva.

Unikátní služby

100% komplexní in-store retail servis

Společnost U&WE svým zákazníkům, retailovým řetězcům i jednotlivým brandům, poskytuje komplexní in-store retail servis od návrhu konceptu, přes realizaci kampaně až po instalaci na místě, doplňování zboží, sampling nebo dotazování na prodejně. Součástí služby je i detailní online reporting v reálném čase s řadou dalších užitečných výstupů.

Firma disponuje unikátním výrobním a produkčním zázemím – tiskárnou s ofsetovým, digitálním i velkoformátovým tiskem a průmyslovým řezáním nebo atelierem a nahrávacím studiem. Retail servis s centrální logistikou, regionálními tými s vlastním vozovým parkem zase umožňují rychlou a efektivní obsluhu jednotlivých prodejen po celé ČR i na Slovensku.

Místo až pěti různých dodavatelů získá klient U&WE jednoho spolehlivého partnera se silným zázemím, nadstandardní servis, úsporu financí i efektivní kampaně.

Magnetický reklamní systém s unikátními vlastnostmi a snadnou výměnou vizuálů

Nově vyvinutý magnetický reklamní systém Magnetic Advertising System (MAS) od U&WE skýtá nové možnosti in-store prezentací a jejich operativní výměny. Na rozdíl od přímého tisku na magnetická média, která jsou obvykle tlustá, těžko potisknutelná, s omezenou velikostí a kvalitou, je MAS výrazně tenčí, jemnější, pružnější a umožňuje tisk ve foto-kvalitě.  Systém byl speciálně vyvinut pro rozsáhlé grafické systémy a umožňuje snadno změnit v obchodech motivy bez nákladů na re-instalaci.

Podkladní pásy jako skvělý prezentační prostor

Nově vyvinutý systém Belt Advertising System (BAS) z dílny U&WE lze snadno instalovat na stávající gumové pokladní pásy a díky tomu získat efektivní nosič pro komunikaci akcí prodejen nebo partnerů. Černé gumové pásy jsou často nevzhledné a samolepky se začínají brzy loupat.

Oproti tomu systém BAS působní svěže a čistě a lze ji po každé kampani jednoduše vyměnit za aktuální nabídku. Zákazníci ocení nový vzhled a čistotu, prodejna má možnost komunikovat speciální nabídky nebo věrnostní programy a možnost prezentace ocení i jednotlivé značky.

Kontaktujte:
U&WE Advertising s.r.o.
F. V. Veselého 2635/15 | 193 00 Praha 9 – Horní Počernice | Czech Republic
+420 255 734 394-5
obchod@uwe.cz
www.uwe.cz