Snídaně se Samoškou

Pandemie covid-19 ovlivňuje nejrůznější oblasti našich životů, tradiční obchod a Samošku nevyjímaje. Rok 2020 příliš nepřál osobním setkáním. Kdy jindy než v podobných krizových časech je však třeba mít dostatek informací či inspirace? Po hybridním kongresu, který se uskutečnil v září 2020 v Aquapalace Hotelu Prague a zároveň byl přenášen on-line, přichází projekt Samoška se sérií on-line webinářů, tzv. Samoška snídaní.

Projekt Samoška byl už od svého počátku v roce 2008 koncipován nikoliv pouze jako kongres, ale jako platforma na podporu tradičního trhu. Kromě velkých kongresů, umožňujících osobní setkání všech hráčů na tomto trhu a jejich dodavatelů, neformální networking i výměnu názorů a informací, má řadu dalších součástí.

Samoška není jen kongres

Dvakrát do roka vychází speciál Ozvěny Samošky, věnovaný tomu nejdůležitějšímu, co na kongresu zaznělo, popřípadě tématům, která na tradičním trhu rezonují. Celoročně můžete sledovat aktuální dění na www.samoskaweb.cz a jednou měsíčně pak do své e-mailové schránky dostat newsletter Samoška News s přehledem toho nejzajímavějšího, co se na trhu za uplynulé období událo. Po celý rok probíhá také komunikace v rámci komunity na Facebooku a LinkedInu. Pravidelné webináře Snídaně se Samoškou jsou tak jen další logickou součástí mozaiky tvořené jednotlivými prvky projektu.

Kalendář plánovaných webinářů najdete zde.

Archiv webinářů si můžete prohlédnout zde.