Tradiční obchodníci mají oproti mezinárodním řetězcům nevýhodu v tom, že se o nových výrobcích dodavatelů často dozvídají později. Zákazníci tak najdou novinky nejprve v prodejnách nadnárodních sítí a poté už pro ně v malých prodejnách nejsou tak zajímavé.

Web ZaPnovinky, který je databází nových produktů, ve spolupráci s projektem Samoška budují Samoška panel! Jedná se o skupinu maloobchodníků, kteří budou moci jako první pravidelně zkoušet nové produkty uváděné na trh. Díky tomu mají nyní maloobchodníci šanci objevit novinky jako první a dříve je také zalistovat. Vzorky nových produktů získají zdarma, pravidelně a přímo ke svým rukám!

Zdarma? Opravdu! Stačí se registrovat do Samoška panelu na www.samoskaweb.cz/panel a po obdržení balíčku s produkty vyplnit jednoduchý on-line dotazník, ve kterém se k produktům vyjádří. Zájemci se mohou registrovat buď ve skupině „majitel obchodu“, pokud provozují nebo vlastní prodejnu, nebo jako „nákupčí“ v případě, že jsou pracovníkem centrály sítě a mají na starosti sortiment.

Pravidelně? V roce 2019 mohou maloobchodníci získat hned tři balíčky, první na přelomu května a června, druhý v září a poslední v prosinci.

Ke svým rukám? Balíček bude doručen přímo do obchodu nebo na jinou adresu, kterou si určitě, není potřeba ho tedy nikde vyzvedávat.

Chcete mít přehled o nových produktech také každý měsíc ve své e-mailové schránce? Registrujte se k odběru newsletteru ZaPnovinky ZDE.