Nabídka kávy jako konkurenční výhoda prodejny

Představujeme vám další webinář z cyklu Snídaně se Samoškou na téma: Nabídka kávy jako konkurenční výhoda prodejny. Michal Vilím ze společnosti Tchibo Coffee Service nám představil trendy v konzumaci horkých nápojů a změny ve zvyklostech v této oblasti. Dostali jsme informace ohledně posunu nabídky ve službě zákazníkovi a získali náhled vhodného řešení kávového koutku v prodejně. Na konkrétních příkladech jejich realizací jsme viděli možnosti jejich zřízení i podmínky provozování.

Téma: Nabídka kávy jako konkurenční výhoda prodejny

 • Trendy a změny zvyklostí v konzumaci horkých nápojů
 • Posun ve službě zákazníkovi
 • Vhodné řešení kávového koutku v obchodě
 • Příklady realizací z konkrétních prodejen

Prezentující:

Michal Vilím, key account manager, sales and development manager convenience & retail, Tchibo Coffee Service Czech Republic

Záznam webináře, k jehož odemknutí potřebujete heslo, naleznete zde.

Nemáte heslo? Pokud jste se webináře účastnili, zaslali jsme vám je e-mailem. Pokud účastníky nejste nebo heslo nemůžete najít, zaregistrujte se níže a my vám je zašleme.

Informace k registraci:

Webinář je určen zástupcům tradičního trhu a jejich dodavatelům.

 • Každý registrovaný ručí za správnost uvedených registračních údajů a výběr skupiny účastníků, do níž spadá. V případě, že se registruje v nesprávné kategorii, je organizátor oprávněn vystavit fakturu na doplatek částky, která odpovídá vstupnému pro skupinu účastníků, do níž se měl podle zaměření firmy, kterou zastupuje, registrovat. V případě pochybností o správnosti kategorie kontaktujte organizátora.
 • Organizátor si vyhrazuje právo na odmítnutí registrace.
 • Organizátor si vyhrazuje právo na změny v programu.
 • Poplatky: Maloobchodníci a zástupci centrál maloobchodních sítí ZDARMA. Dodavatelé a ostatní: 2000 Kč bez DPH.
 • V případě placeného vstupu vám bude na základě vyplněné registrace zaslaná faktura.
 • Účastnický poplatek je splatný před datem konání webináře.
 • Při neúčasti nebo zrušení registrace je účastnický poplatek nevratný.

 

Pro registraci, prosím, nejdříve zvolte skupinu, do které spadáte.


Cena celkem: Kč bez DPH

Odesláním registrace objednáváte účast na daném webináři.
Zpracovatelem poskytnutých údajů je společnost ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., se sídlem Holečkova 29, Praha 5, IČO: 48117706. Zpracovávání údajů můžete částečně nebo úplně kdykoliv zrušit kontaktováním společnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., pomocí těchto webových stránek, na www.atoz.cz či zasláním e-mailu na distribuce@atoz.cz.
S poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu s platnými zákony na ochranu osobních údajů. Celé znění zásad ochrany osobních údajů je k dispozici zde.