Mettler Toledo je přední mezinárodní výrobce přesných měřicích přístrojů. Tato společnost je největším světovým výrobcem a dodavatelem systémů vážení pro laboratoře, průmysl a maloobchod s potravinami.

Prodejnám potravin poskytuje širokou podporu pro efektivní manipulaci s čerstvými potravinami od naskladnění zboží až po pokladní zónu – díky výkonným řešením pro vážení, balení a tisk etiket a cenovek. Váhy s možností připojení k internetu výrazně usnadňují propagaci zboží v prodejně, zásobování čerstvými potravinami a celou řadu dalších činností.

Další informace o Mettler Toledo Retail naleznete na www.mt.com/retail.

Novinka 2020: Řada vah FreshBase

FreshBase je zcela nová řada vah určená do prodejen potravin, která se chystají k přechodu na rychlejší vážení s využitím pohodlného ovládání na dotykovém displeji.

FreshBase Tower se zákaznickým displejem

Váha Mettler Toledo FreshBase T se zákaznickým displejem je vysoce výkonná váha určená na obsluhované pulty – v supermarketech, řeznictvích i lahůdkách.

7palcový zákaznický displej s diodovým podsvícením nabízí široké pozorovací úhly, matný povrch, který předchází odleskům světla, a vynikající jas a kontrast, které jsou zárukou vynikající čitelnosti displeje a posilování důvěry zákazníků.

Kontaktujte:
Mettler – Toledo, s.r.o.
Třebohostická 2283/2
100 00 Praha 10
www.mt.com/cz/cs/home.html