Společnost Enjoy Chips SE je česká společnost s výrobou v Itálii. Díky dlouholetým úspěchům v oblasti inovací produktů a získaným zkušenostem s výrobou pro privátní značky vznikla značka ENJOY CHIPS. Aktuálně se zaměřuje na výrobu zeleninových snacků s vizí redefinovat klasický trh slaných snacků směrem k zdraví prospěšnější nabídce.

Produkty pro tradiční trh:

ENJOY CHIPS GOURMET jsou revoluční křupavé chipsy, vyrobené z čerstvě utržené zeleniny a bez použití pšeničné mouky.  Hlavním posláním je dát lidem přesně to co chtějí a zároveň z nutričního hlediska potřebují. Není třeba žádných chemických dochucovadel, umělých barviv ani konzervantů, vše potřebné lze nalézt v přírodě. Najdete v nich až 41 % zeleniny. Chutnají i milovníkům klasických brambůrek!

Vybrat si můžete rovnou z 5 chutí:

ENJOY CHIPS BAKED jsou inovativní zeleninové chipsy, které uspokojí nejednoho náročného spotřebitele! Mají nízký obsah tuku a soli, obsahují minerály a vlákninu, jsou vyrobeny z čerstvě utržené zeleniny, bez přidaných konzervantů, umělých látek a jsou vhodné pro vegany. Najdete v nich až 53 % zeleniny.

Vybrat si můžete rovnou z 5 chutí:

Novinky:

Unikátní spojení ENJOY CHIPS a ČERSTVĚ UTRŽENO dalo vzniknout novému druhu s chutí RAJČATA S OREGANEM, a to v obou variantách BAKED i GOURMET. Kvalitní suroviny, pěstované poctivě, šetrně k přírodě i lidem a bez zbytečné chemie, by měly být samozřejmostí.

Pro ENJOY CHIPS se používají pouze čerstvá česká rajčata ze skleníků ČERSTVĚ UTRŽENO, která dávají chipsům skvělou chuť i barvu a díky revoluční technologii zpracování si zároveň zachovají důležité nutriční hodnoty a křupavost.
U varianty GOURMET pak činí kombinace s oreganem z receptury přímo gurmánské propojení.
Variantu BAKED si můžete, díky nízkému obsahu tuku a soli a zachování minerálů a vlákniny, vychutnat bez pocitu viny!

Možnost výroby pro privátní sektor

Know-how a speciální technologie umožňují výrobu exkluzivních receptur, dle přání zákazníka. Společnost vyrábí bramborové lupínky v široké škále tvarů (obdélníkové, ovální, hokejisty, fotbalisty, zvířata, …), zkrátka cokoliv si dokážete představit.

Speciální projekty pro tradiční trh:

  • CLV, plakáty na prodejnách, wobblery

  • Stojany, ochutnávky

Image komunikace – ukázky

Kontaktujte:

Obchodní ředitel
Michal Plesník
Tel: 725 352 967

Obchodní zástupce
Richard Ježek
Tel: 778 536 875

E-mail: info@enjoychips.com

www.enjoychips.cz
www.facebook.com/enjoychipsczsk
www.instagram.com/enjoychips_czsk