JTI (Japan Tobacco International) je nejrychleji rostoucí tabákovou společností v České republice. Dodává značky tabákových výrobků, které patří k těm nejvýznamnějším na trhu.

JTI působí ve více než 130 zemích světa, kde zaměstnává na 40 000 lidí. Více než 180 z nich pracuje v České republice, kde má také sídlo klastr Česko, Maďarsko, Slovensko.

V České republice už podeváté za sebou získala ocenění Top Employer. Stejné ocenění obdržela i pro Evropu a patří k hrstce společností světa certifikovaných jako Global Top Employer.

Coby japonská společnost posuzuje vše, co dělá, z dlouhodobého hlediska. V České republice pomáhá iniciativám, které přinášejí japonskou kulturu. Je spolehlivým partnerem Celní správy a dalších organizací zaměřených proti obchodu s nelegálními tabákovými výrobky.

Kde JTI působí, pomáhá lidem ze znevýhodněných komunit žít plný a samostatný život, postavit se na vlastní nohy. V České republice je proto partnerem Akademie podnikání Klubu svobodných matek či řady projektů organizace Život 90.

Kontakt:
JT International s.r.o.
Na Pankráci 1683/127
Praha 4
Tel: 221 416 777
E-mail: cz.info@jti.com
www.jti.com