• Ryze česká firma s více jak dvacetiletou tradicí nabízí tradičnímu trhu přes 4500 položek skladem a každý měsíc přináší vybrané novinky z českého i zahraničního trhu.
 • Veškeré výrobky společnosti Alimpex Food procházejí pečlivou kontrolou a každodenním hodnocením kvality, o kterou se stará více jak 1000 pracovníků.
 • Zkušený obchodní tým s dvaceti lety zkušeností z českého tradičního trhu a nejširší nabídka objednávkových systémů usnadňují zákazníkům každodenní objednávání.

Novinky na trhu

Polárka

  • Společnost Alimpex Food po dlouhých letech vrátila na trh legendární zmrzlinovou značku Polárka a mimo jiné znovu uvedla ikony zmrzlinového světa, jako je ruská zmrzlina nebo polárkový dort.
  • Letos mohou zákazníci nově ochutnat zmrzlinu Zorba z řeckého jogurtu s lesním ovocem, legendární Romaneto či smetanovou Ruskou zmrzlinu. Řada Hogo Fogo bude rozšířena o příchuť citron a slaný karamel, a navíc také o kornouty s cookies nebo s čokoládou. Polárka ale nezapomněla ani na naše nejmenší a do sortimentu zařadila Oblížek, jahodové Eňo Ňuňo či Mašinárium. Výčet novinek pak zastřešuje téměř půllitrové balení Filmové s karamelem a popcornem.

Krajanka

   • Mezi stálice na českém trhu s mléčnými výrobky bezesporu patří i značka Krajanka. Ta se nyní rozšiřuje o řadu Každé ráno, ve které zákazníci najdou jogurty s různou velikostí a tučností, jogurtové nápoje či kefírové minidrinky.

Koliba

   • Pod značkou Koliba mohou zákazníci zakoupit ručně vyráběné pařené sýry z kravského mléka. Produktová řada obsahuje kromě klasických výrobků, jako jsou nitě či korbáčiky, také jadely, parenice, maxi parenice či oštěpky.

Kontaktujte:

Alimpex Food a.s.
Českobrodská 1174
198 00 Praha 9
E-mail: alimpex@alimpex.cz
Fax: +420 281 866 152
www.alimpex.cz